Komunikaty

Komunikaty Międzyresortowej Komisji do spraw Najwyższych Dopuszczalnych Stężeń i Natężeń Czynników Szkodliwych dla Zdrowia w Środowisku Pracy Decyzją podjętą na 89 posiedzeniu Międzyresortowej Komisji do spraw Najwyższych Dopuszczalnych Stężeń i Natężeń C

KOMUNIKAT I: Ukazała się Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/2398 z dnia 12 grudnia 2017 r. zmieniająca dyrektywę 2004/37/WE w sprawie ochrony pracowników przed zagrożeniem dotyczącym narażenia na działanie czynników rakotwórczych lub mutagenów podczas pracy (Dz. Urz. L 345 z 27.12.2017, s. 87).

Czytaj więcej...

WYNIKI NABORU NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Nazwa zakładu pracy : Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chrzanowie

Sekcja : Sekcja Nadzoru Epidemiologii

Stanowisko pracy :  stażysta/młodszy asystent

Wymiar etatu : pełny etat

Wykształcenie : wyższe I lub IIna kierunku medycznym lub pokrewnym
m.in.  zdrowie publiczne, biologia

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY JAKOŚCI WODY Z WODOCIĄGU PUBLICZNEGO ALWERNIA

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w  Chrzanowie informuje, że w związku ze stwierdzeniem braku przydatności wody do spożycia  w sieci wodociągu publicznego Alwernia na podstawie próbek wody pobranych w dniu 05 czerwca 2017r.,  w których stwierdzono obecność bakterii Escherichia coli i grupy coli nakazał unieruchomienie w/w wodociągu,  jednocześnie zobowiązując przedsiębiorstwo wodociągowo- kanalizacyjne   do niezwłocznego podjęcia działań naprawczych.

Kanały informacji

feed-image Źródło RSS

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel.: (0-32) 623 24 07
fax: (0-32) 623 24 07 w. 10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2019  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chrzanowie